Vánoční zvonky

12/2019
Jelikož u nás bude letos ohlašovat Ježíšek odpíchnutí šichty mobilem a nepodařilo se stáhnout žádnej hezkej zvonek, nahráli jsme vlastní. Kdyby měl někdo podobnej problém, zde dva vzorky ke stažení:

Zvonek_kratky.mp3

Zvonek_dlouhy.mp3

Nové album The Hows na spadnutí

12/2019
Kluci z The Hows vypustili do světa první singl z novýho alba DEEP. Točili jsme ho v Garáži s přestávkama od března až do října 2019.

Nové album The Hows je hotové

11/2019
Radostná i smutná zpráva zároveň. Na jednu stranu dobrý pocit z hotového díla, kterému jsme věnovali desítky hodin, na té druhé podivné prázdno, jako když dočtete dobrou knížku a uvědomíte si, že už to fakt dál nepokračuje. No, tohle snad pokračovat bude - těším se, až se s klukama vrhneme na další projekt.

Lyric video What's In The Box

11/2019
Lyric video k dalšímu songu z desky Milk zveřejnili 1.11. What's In The Box.

Sanchez Band podruhé

10/2019
V říjnu jsme zdárně dokončili čtveřici songů Havran, Valentýn, Dýmka a Kocouří blues. Sanchez Band v zápětí nastoupil na druhou etapu a další čtyři songy - poslední říjnový víkend jsme to zahájili záznamem bubnů. V "kokpitu" svítilo snad všechno, co šlo zapnout...

 

Klip What's In The Box - Plastic Books

10/2019
Desku Milk jsme s kapelou What's In The Box začali točit letos v březnu. Nakonec se to protáhlo až do léta, kluci pak tohle dílko pokřtili v září. Klip k songu Plastic Books režíroval Radim Věžník, natáčelo se v "legendární" Lampě.