Prostě super studio, lidskej přístup, dobrý vybavení...skvělá spolupráce. Můžu jednoznačně doporučit.

Michal, IFA Rock


Studio Garage jsme vlastně objevili náhodou - bubeníkovo kámoš z druhé kapely má kámoše, který si postavil studio a..... No prostě situace, kdy je očekávání nula a plán jednoduchý - nahrát demáč, kde bychom toho slyšeli víc než z diktafonu, na který jsme do té doby nahrávali. Realita ale nemohla být více vzdálená! Z nenápadného projektu se nakonec vyklubalo nahrávání našeho debutového alba Other way, better way, které jsme dokončili koncem roku 2018 a po jeho křtu v únoru 2019 jsme se hned vrhli na druhou desku DEEP, kterou jsme dokončili v říjnu 2019. A včem že je Garage vlastně tak super? Z mého pohledu je to hlavně o Petrovo přístupu a zapálení pro věc. Nic není problém, fantazii se meze nekladou a pokud už si přece jenom vymýšlíte kraviny (jako třeba nahrávání zvuku vrtačky apod.) Petr to s úsměvem okomentuje svým oblíbeným "Já se s váma nazlobím..." Neméně super je také fakt, že se nekladou meze co se týče nahrávacích hodin, platí se za song a rozhodujícím faktorem je oboustranná spokojenost s výsledkem. Na závěr tedy nezbývá nic jiného než studio vřele doporučit ;-)

Tom, The Hows


Skvěle vybavené studio a skvělý člověk za pultem. Když jsme chtěli netradičně nahrát smyčce nebo sbor, nebyl žádný problém, Petr se na to skvěle připravil a nahrál to výborně. Jsme velmi spokojeni a tohle všechno pro nás udělal za lidový peníz.

Herák, What's In The Box


Nahrávání ve studiu Garage s Petrem Kyrianem bylo profesionální, avšak s velmi osobitým a příjemným přístupem. Petr je zkušený muzikant a je to vidět i na jeho práci, kterou zanechal na našem albu. Jeho rady jsou k nezaplacení a spolupráci jsme si užili jako bychom byli u kamaráda na pokec. Vybavení studia je na vysoké úrovni a to jak hardwarem, tak softwarem. Náběry se vydařily skvěle a mixy vyšly na výbornou. Jakákoli úprava s náběry byla samozřejmě možná s pomocí Petrových kouzelných rukou a našimi nápady.

Dan, What's In The Box